ενδέχεται 2017 winners list

ΗΜΕΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2017 ΕΤΟΙΜΟΙ 80 ΕΤΟΙΜΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ

Schwinn Sweepstakes (1 νικητής)

J. Bergeth, Searcy, ΑΚ

Βαθμολογίες Vitamix (1 νικητής)

L. Bake, Jewett, ΟΗ

Βραβεία Breville (1 νικητής)

Κ. Davis, Bemidji, ΜΝ

Greensbury Sweepstakes (5 νικητές)

R. Hackett, Cincinnati, ΟΗ

D. Geoghan, Baltimore, MD

W. Bowles, Casa Grande, ΑΖ

R. McFarland, Myrtle Beach, SC

Β. McCullen-Carrick, Beaverton, OR

Oxo Sweepstakes (5 νικητές)

Κ. Nicholson, Bossier City, LA

D. Lindbergh, Torrance, CA

D. Mitchell, Houston, ΤΧ

R. Bruchhauser, Goodyear, ΑΖ

J. Snyder, Pierre, SD

Εκπαιδευτικά αλεύρια του βασιλιά Αρθούρου (10 νικητές)

S. Frontiero, Gloucester, ΜΑ

Ρ. Robinson, Gaston, SC

S. Helmy, Pittsburgh, ΡΑ

Κ. Gano, Mechanicsburg, ΟΗ

S. Miller, Buena Park, ΟΑ

G. Purcell, Plymouth, ΜΝ

Ι. Μελαχρινός, Ανατολικό Ανόβερο, NJ

D. Kidle, Chesterfield, ΜΙ

D. Malone, Mayfield, ΚΥ

L. Kluna, Grand Island, NE

Kenmore Λαχεία (1 νικητής)

Μ. Wilson, Brookfield, WI

Polaroid Sweepstakes (3 νικητές)

Μ. Grubb, Lees Summit, ΜΟ

C. Gadoua, Warren, ΜΙ

G. Purcell, Plymouth, ΜΝ

Λαχεία Google (4 νικητές)

J. Craft, South Bend, ΙΝ

Λ. Σέρρελ, Κάντιθ, ΚΥ

Σ. Ντέιβις, Βόρειο Λιτλ Ροκ, ΑΕ. Reese, Davenport, FL

Εκπαιδευτήρια Delsey (1 νικητής)

Ρ. Guner, Trenton, NJ

Sauder Λαχεία (2 νικητές)

D. Ballagh, Rustburg, VAA. Ντονέλι, Νίξα, ΜΟ

Νικηφόρα Λαχεία (1 νικητής)

Ε. Anglin, Barnegat, NJ

Κούκλες Cooper Tires (1 νικητής)

J. Kurovsky, New Berlin, WI

Εκδηλώσεις Motorola (3 νικητές)

R. Kossman, Saint Louis, ΜΟ

D. Sevon, Pontiac, ΜΙ

P. Kadel, Soda Springs, ID

ClosetMaid Sweepstakes (10 νικητές)

C. Sarboukh, South Bound Brook, NJ

Α. Greenberg, Alpharetta, GA

Α. Trillana, Yellow Springs, ΟΗ

Μ. McAnallen, Collegeville, ΡΑ

G. Williams, Cincinnati, ΟΗ

D. Hafner, Custer, SD

Α. Petrera, Bronx, ΝΥ

Η. Snyder, New Iberia, LA

J. Gallentine, Chandler, ΑΖ

V. Bonner, Lolo, ΜΤ

JCPenney Sweepstakes (1 νικητής)

Q. Isbell, AR

Αντισφαίρια Αττικής (1 νικητής)

D. Anderson, IL

Οι κυνηγοί των Μπάρτ (25 νικητές)

Κ. Yarbrough, Plantation, FL

S. LaPlante, Hamilton, ON

Ν. Behlin, Jacksonville, FL

J. Neumann, North Lauderdale, FL

N. Varis, Λας Βέγκας, ΝΒ

Μ. Capps, Austin, TX

Κ. Doherty, Merrimack, ΝΗ

Μ. White, Auburn, ΑΙ

Β. Martin, Leland, NC

Α. Donnelly, Emily, MN

Β. Sullivan, Winter Park, FL

P. Kostrzewski, Saint Louis, ΜΟ

S. Burai, Seattle, WA

J. Harrington, Myrtle Beach, SC

C. Le, San Jose, ΟΑ

J. Brookwell, Clifton, VA

Κ. Jackson, Inglewood, ΟΑ

Κύριε Peters, Round Pond, ME

J. Wolfington, νησί Camano, WA

C. Crickmore, Indianapolis, ΙΝ

C. Siwula, Bristol, WI

Κ. Troyan, San Francisco, CA

Η. Peck, Manchaca, ΤΧ

Β. Lawrence, Midland, ΤΧ

Μ. Millerlile, Olathe, KS

Ole Henriksen Sweepstakes (25 νικητές)

Β. Peterson, Madison, WI

Μ. Day, Purvis, MS

Α. McInnis, Palm Bay, FL

S. Frontiero, Gloucester, ΜΑ

V. Roland, W. Seneca, ΝΥ

Α. Cronley, Ft Walton Beach, FL

S. Bryant, Effingham, SC

Μ. Dietz, Waterford, WI

D. Prueschl, Wesley, ΙΑ

S. Jones, New Castle, DE

L. Block, Olney, MD

R. Raymond, Wareham, ΜΑ

Μ. Salters, Euless, TX

S. Ruby, Cincinnati, ΟΗ

F. Cervantes, Aurora, Ο

Ρ. Ross, Ρόιτινγκ Μπρουκ Τάουνς, ΠΑ

D. Losczyk, Camp Verde, ΑΖ

S. Lapasinskas, Cypress, ΤΧ

J. Harper, Πανεπιστήμιο Lincoln, PA

Β. Verbeke, Goshen, ΝΥ

J. Hsiao, Brooklyn, ΝΥ

L. Nasse, Holland, ΜΑ

S. Tank, Baileys Harbor, WI

Ρ. Mannerino, Northlake, IL

Μ. Rafiq, Chicago, IL

Αγώνες Alba Botanica (25 νικητές)

Α. Kincade, Winter Garden, FL

R. Rahman, Lakeland, FL

S. Jeka, Schererville, ΙΝ

J. Lascalere, Coppell, ΤΧ

Κ. Kartheiser, Arlington, ΤΧ

Α. McIntosh, Richmond, ΙΝ

Ν. Twomey, Trophy Club, ΤΧ

Β. Gallagher, Kearny, NJ

L. Lawler, Waterville, ΜΕ

S. Svihel, Belle Plaine, ΜΝ

Μ. Pierson, Baldwin, MD

Κ. Anderson, Escondido, CA

W. Schaller, Goodyear, ΑΖ

Μ. Mason, Morrisville, ΡΑ

R. Banks, Syracuse, UT

S. Padalino, Orland Park, IL

Α. Darland, Burnsville, ΜΝ

Κ. Johnson, Chico, ΟΑ

J. Isbell, Sherwood, ΑΚ

Β. Warren, Bryant, AR

J. Hoh, Nazareth, ΡΑ

F. Cervantes, Aurora, Ο

Ρ. Twomey, Roanoke, ΤΧ

V. Roland, W. Seneca, ΝΥ

Ε. Brown, Nazareth, ΡΑ

Εμπειρίες της Pacifica (25 νικητές)

J. Mello, Cherry Valley, ΜΑ

Κ. Bouzek, Prairie du Chien, WI

J. Park, Lucerne Valley, ΟΑ

C. Ping, Grovertown, ΙΝ

Ε. Mortensen, Manchester, NJ

R. Scott, Keller, ΤΧ

Η. Taft, Afton, ΝΥ

Ν. Adams, Mooresville, ΙΝ

V. Roland, W. Seneca, ΝΥ

Κ. Freeman, Papillion, NE

Α. Sutfin, Stoughton, WI

Β. Antibus, San Diego, CA

Μ. Conforti, Throop, PA

C. Young, Σπάρτη, ΤΝ

Ρ. Santaskas, Abington, ΜΑ

Μ. Χαβάη, Οκλαχόμα Σίτι, εντάξει

C. Hinter, Winnipeg, ΜΒ

S. Wanzer, Phoenix, ΑΖ

S. Toerner, Lake Charles, LA

D. Schaeflein, Richardson, ΤΧ

Α. Hendrickson, St Paul, MN

J. Nilson, Agoura Hills, ΟΑ

G. McCartney, Billings, MT

Ρ. Miller, Memphis, TN

L. Rudmann, Fredericksburg, νΑ

7 Λαχειοφόρες Αδελφές (18 νικητές)

J. Thrasher, Booneville, ΑΚ

Α. Woolridge, Goulds, NL

D. Marion, Ft. Collins, ΟΟ

Μ. Quinlog, June Lake, ΟΑ

Τ. Lemeshka, Canton, GA

S. Sutton, Grand Rapids, ΜΙ

Κ. Lewis, Oviedo FL

Α. Crist, Neosho, ΜΟ

L. Ari, Lawrenceville, NJ

Μ. Fair, Phoenix, AZ

Μ. Fenske, Knoxville, TN

Κ. Resende, Methuen, ΜΑ

J. Sims, Chicago, IL

Ν. Zajac, Crawfordsville, ΙΝ

Μ. Pierson, Baldwin, MD

Κ. Flynn, Elkins, WV

L. Vincent, Lone Tree, CO

D. Long, Jersey Shore, ΡΑ

Olay Sweepstakes (25 νικητές)

Α. Hickman, Winnabow, NC

Ρ. Halter, Jackson, ΜΟ

S. Toerner, Lake Charles, LA

Κ. Peterson, Sioux Falls, SD

Τ. Brown, Buffalo, ΝΥ

J. Ficht, Chesterfield Twp, ΜΙ

Κ. Luongo, Parrish, FL

Ε. Χριστιανός, Ουάσιγκτον, DC

S. Bryant, Effingham, SC

D. Williams, Round Rock, ΤΧ

C. Bullock, Kansas City, ΜΟ

D. Yoselow, Framingham, ΜΑ

Τ. Tate, Christiansburg, VA

D. Mcallister, Centerville, UT

Η. Earle, Gaviota, CA

B. Thomas, Coffeeville, ΑΙ

Α. Smith, Forest, νΑ

C. Williams, Hensley, ΑΚ

Μ. Holmes, Grand Rapids, MI

J. Phiffer, Smiths Station, ΑΙ

Β. Linden, Verona, WI

V. Mills, Jackson, NJ

Κ. Hale, Pinellas Park, FL

D. Drigot, Kenosha, WI

F. Keller, Harrison, AR

Ομιλίες Le Petit Marseillais (25 νικητές)

Μ. Wover, Darien, IL

C. Newman, Placentia, ΟΑ

J. Miller, Tamarac, FL

Ρ. Heilbrun, Hickory, NC

S. Garvey, Clarksburg, ΜΑ

G. Carriere, Seattle, WA

Μ. McAuliffe, Los Angeles, CA

L. Randel, Elkridge, MD

C. Schmied, Mechanicsburg, ΡΑ

Ε. Perlson, Westminster, MD

Μ. Edelman, Sabetha, KS

Μ. Koon, Durango, ΟΟ

Ν. Byer, Pine Bush, ΝΥ

C. Baldwin, Hawthorne, CA

J. Kompsa, Sebeka, ΜΝ

L. Reiser, St. Augustine, FL

Μ. McAnallen, Collegeville, ΡΑ

J. Ernandes, Mount Laurel, NJ

Β. Πτέρυγα, Nassau, NY

J. Clayton, Wake Forest, NC

S. Young, Pahrump, Νν

Κ. Harmon, Lavonia, GA

G. Hill, Reading, ΡΑ

J. McKune, Machias, ΝΥ

Β. Linden, Verona, WI

Παιχνίδια (25 νικητές)

Κ. Zorzi, Hermitage, ΡΑ

Β. Jeffrey, Dade City, FL

J. Hoh, Nazareth, ΡΑ

S. Simon, Webster, SD

R. Little, Sanford, FL

C. Zaren, Warminster, ΡΑ

Κ. Miller, Conway, SC

D. Steuck, Jamul, CA

C. Elam, Rochester, ΝΥ

Τ. Keller, Mays Landing, NJ

Η. Gabler, Dearborn Heights, ΜΙ

C. Ray, Corona, CA

L. Landeros, Brentwood, ΟΑ

G. Seidlitz, Milwaukee, WI

D. Wroblewski, Niles, ΜΙ

Κ. Campbell, Philadelphia, ΡΑ

L. Franzi, Carson City, ΝΒ

Κ. Clark, Wayne, ΡΑ

L. Burnell, Bangor, ΜΕ

Ε. Zimmerman, Andover, KS

J. Lewis, Smyrna, GA

Μ. Trumbull, Caldwell, ID

J. Gutermuth, Τroy, ΟΗ

C. Wagner, Bethel, ΟΗ

Ι. Nelson, Loomis, CA

Ο Δρ. Dennis Gross Sweepstakes (2 νικητές)

C. Erhart, Aurora, Ο

Μ. Gilmore, Las Vegas, NV

Κούρδισμα (5 νικητές)

L. Cook, Lancaster, CA

Α. Donnelly, Emily, MN

D. Hagen, Ιερή Καρδιά, MN

Τ. Sanders, Phenix City, ΑΙ

J. Sprague, Islip, ΝΥ

Λαχεία Roche-Posay (20 νικητές)

L. Bitner, Houston, ΤΧ

Μ. Lamb, Wichita, KS

D. Culbertson, Seminole, FL

Κ. Toscano, Mt Laurel, NJ

J. Bufkin, Franklinton, LA

S. Gaus, Cinnaminson, NJ

J. Eaton, Seattle, WA

Μ. Ancona, Bartlett, IL

J. Hennessy, Old Bridge, NJ

Τ. Brown, Kodiak, ΑΚ

Μ. Glos, Laramie, WY

Μ. Martinez, Lakewood, Ο

J. Nelson, Hudson, FL

S. Taylor, Woodstock, GA

S. Lamug, Gilberts, IL

Α. Trillana, Yellow Springs, ΟΗ

C. Hart, San Francisco, CA

S. Sutton, Grand Rapids, ΜΙ

Γ. VanSickel, Tulsa, εντάξει

C. Erhart, Aurora, Ο

Συναυλίες Skybell (2 νικητές)

Α. Rosenberg, Witten, SD

Β. Fair, Winder, GA

Συναυλίες Schlage (3 νικητές)

L. Landeros, Brentwood, ΟΑ

C. Whiting, Λος Άντζελες, Καλιφόρνια

Α. Peterson, St. Catharines, ON

Βραβεία Arlo Pro (2 νικητές)

Μ. Slowikowski, Ewing, NJ

F. Werner, Μαντάν, ΝΔ

Φωτιστικά της Philips (1 νικητής)

R. Nicola, Shamokin, ΡΑ

Amazon Echo Dot Sweepstakes (2 νικητές)

D. Ranallo, Haines, ΑΚ

Μ. Grubb, Lees Summit, ΜΟ

Ecobee4 Λαχεία (2 νικητές)

Μ. Donoghue, Milwaukee, WI

J. Fleming, Seabrook, ΤΧ

Κοστούμια (2 νικητές)

J. Zimmermann, New Holstein, WI

C. Westerhaus, Glendale, ΑΖ

Ράγκου (3 νικητές)

Β. Pellas, Cleveland, ΟΗ

Α. Heidcamp, Kennewick, WA

R. Sutton, Grand Rapids, ΜΙ

Εργαστήρια λαϊκής τέχνης Hiku (10 νικητές)

Β. Martin, Leland, NC

C. Crickmore, Indianapolis, ΙΝ

L. Robinett, Longwood, FL

S. Frontiero, Gloucester, ΜΑ

Τ. McNeilus, New Market, νΑ

L. Bilbrey, Rickman, TN

D. Bittinger, Grantsville, MD

J. Novak, Ατλάντα, GA

Ρ. Twomey, Roanoke, ΤΧ

Ε. Whitmore, Columbia Heights, ΜΝ

Nest Sweepstakes (4 νικητές)

G. Purcell, Plymouth, ΜΝ

J. Thrasher, Booneville, ΑΚ

S. Carleton, Tualatin, OR

J. Albertazzie, Moreno Valley, ΟΑ

LG Sweepstakes (1 νικητής)

J. Wright, Simi Valley, ΟΑ

Κλείσιμο νούμερο νάρκης (1 νικητής)

C. Carl, Medina, ΟΗ

Οκτώ βραβεία νάρκης (2 νικητές)

Ν. Wade, Lexington, NC

Κ. Εκκλησία, North Wilkesboro, NC

Nourish Sweepstakes (10 νικητές)

L. Lampron, Livonia, ΜΙ

C. Butler, Clinton, MD

V. Demco, δορυφορική παραλία, FL

J. Champaigne, Rochester, ΝΥ

D. Haefner, Belle Plaine, ΜΝ

Α. Bledsoe-Williams, Little Rock, ΑΚ

Η. Going, Ammon, ID

Ρ. Fretz, Courtice, ΟΝ

N. Varis, Λας Βέγκας, ΝΒ

D. Fleming, Carlisle, ΡΑ

Weber-Stephen Products Sweepstakes (1 νικητής)

Τ. Matthews, Houston, ΤΧ

Αθλητικά Λαχεία Ace (5 νικητές)

Κ. McAuliff, Aurora, IL

J. Fierson, Jenkintown, ΡΑ

L. McMain, Irvine, CA

J. Lynch, Harrisburg, ΡΑ

R. Banks, Syracuse, UT

Texas Instruments Sweepstakes (5 νικητές)

J. Beck, Atwater, ΟΗ

V. Clark, Freeport, ΤΧ

Κ. Davis, Roscoe, IL

Κ. Freeman, Papillion, NE

S. Lund, Glendale, ΑΖ

Nitey Leash Sweepstakes (15 νικητές)

T. Clugston, Forestville, ΝΥ

Κ. Thuet, Eureka, ΜΟ

Ε. Cooper, Inver Grove Heights, ΜΝ

J. Eudakis, Griffith, ΙΝ

Ν. Lemeshka, Acworth, GA

J. Brown, Hillsboro, ΜΟ

Z. Ryder, Los Alamitos, CA

D. Pironto, Hyattsville, MD

C. Sarboukh, South Bound Brook, NJ

Ρ. Guner, Trenton, NJ

Β. Kollen, Brookings, OR

Ε. Mobley, Tallahassee, FL

Υ. Hibbing, Rossmoor, CA

S. Clark, Charleston, SC

Α. Johnson, Albuquerque, ΝΜ

Κούκ Κόνγκ (5 νικητές)

F. Nieman, Τα χωριά, FL

Κ. Viningre, Akron, ΟΗ

L. Granzow, Mesa, ΑΖ

R. Moore, Παλαιστίνη, ΤΧ

C. Whitten, νησί Merritt, FL

Πεζοπορίες πετασμάτων (20 νικητές)

L. Wernet, Lancaster, ΟΗ

Ε. Ovcharova, Buffalo Grove, IL

Γ. Γόνατο, Ponte Vedra, FL

L. Mdrang, Raleigh, NC

Β. Weiss, Cincinnati, ΟΗ

D. Wetzel, Corning, ΝΥ

Κ. Hill, Plymouth, ΙΝ

C. Wilmot, Ocoee, FL

J. Kopecky, Appleton, WI

Κ. Snodgrass, Plant City, FL

S. Helmy, Pittsburgh, ΡΑ

Β. Hach, Urbana, IL

Ε. Fancher, Newton, NJ

S. Coughlin, Minnetonka, ΜΝ

Κ. Thuet, Eureka, ΜΟ

J. Aird, Las Vegas, NV

S. Stickney, Minneapolis, ΜΝ

Ν. Schaefer, Overland Park, Κδ

Μ. Ράιαν, Χώρα της Κλίντον, ΜΙ

L. Ferreira, Keyport, NJ

Όχι συνηθισμένα αγαθά αγώνων πλαισίων Aura (1 νικητής)

Α. Saxon, Anderson, SC

Λαχειοφόρα Λαχεία (2 νικητές)

C. Valdez, Indianapolis, ΙΝ

Κ. Davis, Roscoe, IL

Ομιλίες με προφορικές ερωτήσεις (2 νικητές)

Τ. Turner, Winston Salem, NC

S. Coffey, Roundup, ΜΤ

Πρωταθλήματα Roost (10 νικητές)

C. Croom, Mound Flower, TX

S. Pagel, Mechanicsburg, ΡΑ

J. Moloughney, New Suffolk, ΝΥ

Μ. Campbell, Yonkers, ΝΥ

D. Ahmed, Chicopee, ΜΑ

J. Parker, Macomb, ΜΙ

J. Levin, Fox Lane, IL

S. Young, Pahrump, Νν

Ι. Oliva, Bakersfield, CA

Π. Niedert, Omaha, NE

Βαθμολογίες αγοράς της Βοστώνης (10 νικητές)

V. Riddle, Derwood, MD

Μ. Baturin, Santa Clara, CA

J. Davis, Ostrander, ΟΗ

D. Vawter, Atlantic Highlands, NJ

Α. Riggs, Cataula, GA

Β. Akin, Tampa, FL

Τ. Curtis, Mustang, εντάξει

Κ. Wagstaff, Squires, ΜΟ

Τ. Weaver, Sedro Woolley, WA

L. Rains, Swansea, IL

Κοσμηματοθήκες και βραβεία (10 νικητές)

Κ. Δήμαρχος, Ballwin, MO

Τ. Cheung, Pasadena, CA

S. Opolony, Huntley, IL

Μ. Koon, Durango, ΟΟ

Β. Weiss, Cincinnati, ΟΗ

Α. Otsuka, Glendale, CA

D. Hurd, Martinez, CA

J. Moyers, Iowa City, ΙΑ

J. Petrova, Sterling Heights, ΜΙ

Κ. Roch, Hortonville, WI