BioElixia BodyShaper proizvodi za njegu kože (12 pobjednika)

A. Braidwood, Elliot Lake, Ontario, Kanada C. Sudac, Johnstown, OH D. Cole, Lima, OH J. Carstens, Chattanooga, TN JF, Lake Grove, NY J. Young, San Angelo, TX M. Bartholomew, Chase , MN P. Malis, Cheshire, CT R. Tuthill, Everett, WA S. Cohen, Columbia, MD S. Scheg, Laughlin, NV

Cher ‘odjeven da ubije’ koncertnu turneju podijela (1 pobjednik)

J. Isbell, Sherwood, AR

Coastal.com $ 100 Eyewear Credit Giveaway (5 pobjednika)

D. Wood, Grovetown, GA J. Lewis, Nashville, TN, K. Hoge, Sneads Ferry, NC M. Fragoso, Las Vegas, NV S. Livsey, E. Aurora, NY

Deer Lake Lodge, Montgomery, TX Odmaralište Giveaway (1 pobjednik)

S. Belcher, Vista, CA

Prezira Me 2 Blu-ray / DVD Combo Pack Podijela (25 pobjednika)

A. Blank, Jeffersonville, A. A. Bracken, Yucaipa, CA A. Fenoglio, Calumet City, IL B. Christensen, Tooele, UT B. Wells, Fort Walton Beach, FL B. Wilmot, Ocoee, FL D. Bianchi, Nampa , D. D. Crosno, Kirkwood, MO D. Pondur, Charleroi, PA E. Vozač, Nashville, TN G. Wuennenberg, Parsippany, NJ J. Dusenberry, Hermiston, OR J. Razee, Taunton, MA K. Anderson, Escondido, CA K. Malone, Clawson, MI L. Bass, Glen Carbon, IL Fields, Sheboygan, WI M. Cameron, Bushkill, PA M. Curcio, Brooklyn, NY M. Davis, Greendale, WI M. Olivas, Pembroke Pines , FL R. Papoosha, Wethersfield, CT S. Kelley, Ann Arbor, MI S. Shannon, Gibsonia, PA T. Liggins, Marcy, NY

Jednostavno ispeći Ultimate Oven Giveaway (10 pobjednika)

A. Montgomery, Watertown, NY C. Rivera, Barton, NY D. Ahmed, Chicopee, MA D. Fox, Tallmadge, OH H. Baker, Culpeper, VA J. Hurd, Wisconsin Rapids, W. K. Tuttle, Brandenton, FL M. Campbell, Yonkers, NY P. Augusta, Altus, OK T. Chalfant, Uniontown, PA

Osam O’Clock kava daje (10 pobjednika)

B. Gonzalez, Waco, GA B. Praefke, Seattle, WA D. Sipes, Irvington, KY J. Jorgensen, Washington, UT J. Olvina, Las Vegas, NV M. Lloyd, Friendswood, TX P. Bowers, Independence, MO R. Gapinski, Groveland, FL R. Mitchell, Anderson, SC S. Varney, Belfast, ME

Podijela za Emani Trbuh Trio (15 pobjednika)

D. Dunbar, Charlotte, NC D. Evans, Minneola, FL D. Hodges, Lexington, NC D. Kilman, Newalla, OK D. Traficanti, Garden City, NY E. Wells, Titusville, FL Elizabeth T., Alice, TX I. Oliva, Bakersfield, CA J. Willingham, Creston, British Columbia, Kanada K. York, North Charleston, SC K. Cook Watts, Portland, OR M. McLemore, Pike Road, AL N. Dorsey, Winfield, MO N. Nazzaro, Monroe, NY R. Mast, Staten Island, NY

Fair Trade SAD Poklon košarica podijela (5 pobjednika)

C. Claborn, Dallas, TX D. Lech, Burlington, NJ K. Higgins, Brookings, OR R. Knott, Erie, CO S. Beck, Topeka, KS

Podijela paketa Febreeze nagrada (30 pobjednika)

A. Abel, Turlock, CA A. Clawson, El Cajon, CA A. Donnelly, Emily, MN A. Elias, East Providence, RI A. Figler, Beaver Falls, PA A. Pagel, Mechanicsburg, PA B. Oshry, Park, KS C. Rivera, Barton, NY D. Kubasa, Milwaukee, WI D. Mason, Debary, FL G. Altounian, Howell, MI G. Mendez, Mundelein, IL H. Bridson, Williamsburg, MI J. Jorgenson, Austin , MN J. Lamb, Union Grove, WI K. Pierson, Hamilton, OH K. Windorski, Schofield, WI L. Pulignani, Baltimore, MD L. Rayrat, Shelby Township, MI M. Pyle, Sunrise, FL N. Dzyuba, Blaine, MN R. Hollingshead, Salem, W R. R. Kerr, O’Fallon, MO S. Carduzio, Ruskin, FL S. Loucks, Beloit, S. S. Puntillo, Aloha, OR S. Sawh, Pullman, WA S. Theasmeyer , San Antonio, TX S. Walker, Jackson, MI T. Perry, El Cajon, CA

Fellowes Shredder Podijela (8 pobjednika)

C. Pitts, Los Angeles, CA C. Schneider, Forest Grove, OR E. Hamlin, Ankeny, IA E. Howard, High Point, NC E. Perlson, Westminster, MD H. Wright, Pinellas Park, FL J. Davies, Erie, CO S. Breitkreutz, North Edwards, CA

Glade Zima Proizvodi Podijela (15 pobjednika)

A. Knight, Valley, AL D. Heath, Taylorsville, KY D. Klein, Rolling Meadows, IL D. Steuck, Jamul, CA G. Crees, Johnston, RI G. Rush, Sugarloaf, H. Brunner, Indianapolis, IN J. Drake, Fulton, TX J. Goodman, Mooresville, NC M. Theodosen, Okoboji, IA N. Spiers, Cayce, SC R. May, Ashland, KY R. Roy, Springfield, NJ S. Wells, Deltona, FL T Cox, Foothill Ranch, CA

Zlatna gimska jednodnevna priznanja za članstvo (3 pobjednika)

B. Swenson, Carson City, NV L. Schulok, Frederick, MD, R. Chandler, Dalton, MN

Honeywell ovlaživač za podmazivanje (10 pobjednika)

B. Merson, Middletown, MD C. Andersen, Harrisonville, MO C. Schwartz, Fond du Lac, W. E. Wells, Titusville, FL J. Davis, Akron, OH J. Olson, Battle Creek, MI M. Tharp, Westminster , MD N. Gilbert, Brooklyn Park, MN R. Robertson, Midland, PA R. Walters, Little River, SC

Hyatt Regency Clearwater Beach Resort & Spa, Clearwater, FL Odmor u bijegu (1 pobjednik)

M. Johnson, Encinitas, CA

Kiesque Liquid Palisade Manicure Helper Podijela (25 pobjednika)

A. Abadzis, Sauk Village, IL A. Connor, Loudonville, NY A. Duckworth, Dexter, MO A. Parton, Gadsden, AL A. Rossi, Utica, NY B. Wright, San Diego, CA Kennedy, Waco, TX C. Nechvatal, Maricopa, AZ C. Nicolai, Fenton, MI C. Peyer, San Diego, CA D. Evans, Minneola, FL G. Baker, Calgary, Alberta, Kanada J. Bogetti, Madera, CA J. Boulier, Eatonville, WA J. Hoh, Nazareth, PA J. Sagarese, Mendham, NJ J. Schiereck, Portland, OR K. Anderson, Escondido, CA Harden, Rotonda West, FL M. Hibbing, Riverside, CA M. Lawyer, St. Charles, MO S. Combest, Danville, KY S. Knourek, plovni put, KS T. Monge, Rancho Santa Margarita, CA T. O’Connor, Carson City, NV

Monopoly Empire Board Game Podijela (20 pobjednika)

A. Stier, Niles, MI A. Violette, Wasilla, AK A. Woolridge, Goulds, NL, Kanada B. Choate, Salt Lake City, UT B. Sullivan, Winter Park, FL C. Hauschild, Prescott Valley, Dunne, Laurel, MD J. Herring, Elkton, VA J. Hobbs, Santa Fe, NM J. Therriault, Toronto, Ontario, Kanada K. Beroth, Winston-Salem, NC L. Gregg, Sarasota, FL Slomer, Cheswick , PA M. Collier, Morrisville, PA M. Honeycutt, Springville, AL N. Barraille, San Francisco, CA N. Lichtenstein, West Palm Beach, FL R. Smith, Leesburg, FL S. Ooten, Madras, OR T. Perry , El Cajon, CA

Devet West ženskih podijela (15 pobjednika)

A. Lockaby, Murphy, NC A. Parton, Gadsden, AL B. Crowley, Sudbury, MA D. Dismang, Euless, TX A. Payetta, Woodstock, IL D. Solis, Rio Rancho, NM J. Davis, Akron, OH K. Johnson, Chico, CA L. Bilbray, Rickman, TN N. Anderson, Seabeck, WA P. Augusta, Altus, OK S. Eberhardt, Woodstock, IL T. O’Connor, Carson City, NV T. Sansky, Grad, NY W. Carlson, Sparks, OK

NordicTrack C700 podizanje treninga (1 pobjednik)

A. Falcone, Madeira, OH

Novosbed Memory Foam madrac i jastuk podijela (1 pobjednik)

E. Rees, Ococee, FL

Olovo me u eyeliner podijela (20 pobjednika)

A. Frey, Euless, TX, A. Persuhn, Valparaiso, IN B. Praefke, Seattle, WA C. VanderPeyl, Zeeland, MI G. Johnson, Brunswick, GA J. Davis, Washington Grove, MD J. Gordon, , NY J. Lightner, Altoona, PA K. Dixon, Murrieta, CA L. Kocen, East Weymouth, MA L. Nester, Greentown, L. Sanchez, Des Moines, IA M. Garrard, Brooklyn, NY P. Albarado, Church Point, LA P. Brint, Rochelle, IL P. Martin, Denville, NJ Kamppinen, Milwaukee, W. S. Weekley, Jefferson, GA T. Sakagawa, Aurora, CO

RapidLash trepavica i obrva poboljšava serum (20 pobjednika)

A. Donnelly, Nixa, MO A. Rosales, Noblesville, IN B. Gusman, Beaver Dam, W. B. Keller, Harrison, AR B. Neubauer, Sherman Oaks, CA C. Emmons, Brockville, Ontario, Kanada D. Gordon, Sun City, AZ D. Hernandez, Salina, KS D. Yates, Ewa Beach, HI E. Furey, Svjetionik Point, FL J. Gostigian, Estero, FL M. Cassai, Bronx, NY S. DeGroot, Neenah, WI S. Meyer, Oshkosh, W. K. Mayernick, Clinton, MI S. Tenenbaum, Silver Spring, MD T. Santos, Monte Rio, CA T. Somora, St. Paul, MN V. Silverstein, Seaford, NY V. Skreen, San Jose , CA

Rogers Gourmet Kava i čaj na tržištu 75 dolara darovni oglas podijela (10 pobjednika)

A. Mendez, Taylor, MI D. Hulse, Cheektowaga, NY D. Chlimon, Skokie, IL D. Visser, Ypsilanti, MI F. Cervantes, Aurora, CO M. Choate, Galax, VA M. Pierson, Baldwin, MD R Skuse, Utica, NY S. Clayton, Tampico, IL S. Knourek, Mission, KS

UnitedHealthCare $ 200 mjesečno za godinu podijela (1 pobjednik)

L. Badri, iznenađenje, AZ

Wallis 150 dolara odjeće za podizanje bonusa (10 pobjednika)

A. Voss, Greenbank, WA D. Weinberg, High Springs, FL J. Ford, Woodhaven, MI L. Gavin, Blasdell, NY K. Jennings, Missouri City, TX L. Abramson, New York, NY L. Skipper, Fort White, FL M. Dillon, Pacific Grove, CA Harrington, Memphis, TN R. Bikus, Grayslake, IL

Uz pomoć Pulse Activity Tracker Podijela (5 pobjednika)

D. Exley, Orlando, FL K. Fick, Grand Blanc, MI R. Petermann, Oklahoma City, OK S. Jeka, Schererville, IN T. Lawson, West Valley City, UT

Čarobnjak iz Oz DVD-a Podijela (25 pobjednika)

B. Alvord, Downingtown, PA B. Banks, Goodyear, AZ Kirsch, Huntingdon Valley, PA D. Caldwell, Clayton, NC D. Drigot, Kenosha, WI D. Koch-Thomas, Buffalo, NY D. Marion, Loveland , CO J. Duggan, Bradenton, FL J. Razee, Taunton, MA K. Heninger, Logan, UT K. Ludwig, Forreston, IL L. Boudi, Munster, M. Alleman, Pierre Part, LA M. Fitzgerald, Oceanside , CA M. Smith, Anna, TX N. Khamone, Sloughhouse, CA P. Carson, Libby, MT P. Roberson, Lexington, MI R. Cisin, Oakland, CA S. Clemens, Plains, VA S. Eddy, Lakeland , FL S. Gibel, Riverhead, NY T. Myers, Jackson, MI T. Rond, Houston, TX W. Gaudette, New Paltz, NY